Studierichting
Instrument
Uitvoeringen
Avondconcert hobo, Engelse hoorn, blokfluit & gitaar
Studierichting
Instrument
Uitvoeringen
Avondconcert hobo, Engelse hoorn, blokfluit & gitaar
Ik ben mijn traject begonnen als zesjarig meisje met muziekinitiatie. Ondertussen zijn we 13 jaar verder en studeer ik af in specialisatie. In die 13 jaar heb ik veel gedaan. Ik speelde mee in 5 verschillende kleine ensembles, het samenspel in Staden en het symfonisch orkest van STAP Roeselare. Ik speelde mee in verschillende harmonieën; Staden, Rumbeke, Beveren en Gistel.
Twee jaar geleden studeerde ik reeds af aan de muziekschool. Hierbij kreeg ik de kans om op mijn Point Final! een stuk te spelen met de harmonie. Dit was een overweldigende ervaring die me altijd zal bijblijven. Ik wens het dan ook iedereen toe om dit ook te mogen meemaken.
Daarnaast kregen we ook de kans om met het symfonisch orkest van STAP een concert te mogen geven in het concertgebouw van Brugge. Dit was ook een herinnering voor het leven.
De muziekkriebel werd van jongs af aan doorgegeven binnen mijn gezin. Mijn mama en oudere zus speelden beide klarinet en mijn tante speelde hobo. Wanneer het moment aanbrak dat ik oud genoeg was om een instrument te spelen, was het dan ook vanzelfsprekend dat ik ook een instrument koos waarbij ik samen met hen in de harmonie kon spelen. Na ALLE instrumenten te hebben uitgeprobeerd op de opendeurdag koos ik voor hobo. Ik keek dan ook op naar mijn tante en keek uit naar het moment dat ik naast haar zou kunnen zitten in de harmonie. Ondertussen speelt ook mijn jongere zus klarinet.
Leuk weetje: de eerste rij van de harmonie in Rumbeke bestaat voor meer dan de helft uit mijn familie.
Het moment waar ik trots op ben is mijn Point Final! van 2 jaar geleden. Hier studeerde ik af met Grootste onderscheiding voor hobo. Ik kon dit moment delen met mijn familie en vrienden van de harmonie.
Ik wil heel graag mijn leerkracht Eva Debruyne bedanken. Bedankt om elke week vol enthousiasme in de les te staan en mij telkens te pushen om toch dat tikkeltje extra te geven. Alles wat ik heb kunnen bereiken heb ik te danken aan jou. Ondertussen zie ik je niet enkel als mijn leerkracht, maar durf ik je zelfs een vriend noemen. Maar wees gerust, je bent nog niet van mij af :). Volgend jaar sta ik weer vol enthousiasme in de hoboles.